Jorc Industrial BV Contact informatie

JORC Industrial

JORC Industrial BV

Pretoriastraat 28
6413 NN Heerlen
Nederland
google maps

Tel: 045-5242427
Email: info@jorc.nl

KVK nummer: 14054909
BTW-nummer: NL805633236B01
EORI-nummer: NL805633236
  • JORC Industrial
  • JORC Industrial
  • JORC Industrial
  • JORC Industrial
  • JORC Industrial

JORC-Pobuda d.o.o.

Vrhniska 47
1354 Horjul
Slovenië
google maps

  • JORC Industrial
  • JORC Industrial

JORC Industrial LLC

1146 River Road
19720 New Castle (DE)
VS
google maps

Tel: +1 302 395 0310
Fax: +1 302 395 0312
Email: info@jorc.com

  • JORC Industrial
  • JORC Industrial

南京乔克公司

1-101 No. 58 Hubin Road
Jiangning
211100 Nanjing
China

Tel: 025-52127351
Fax: 025-52127350
Email: sales@jorc.cn

  • JORC Industrial
  • JORC Industrial

RAINBOW TECHNO EQUIPMENTS PVT. LTD.

54-C, SMRITI VIHAR, SECTOR-K, ASHIYANA
226012 LUCKNOW (UP)
INDIA

Tel: +91-522-3243966
Fax: +91-522-4081078
Email: admin@rainbowtechno.com

  • JORC Industrial
  • JORC Industrial

Vind uw JORC contactpersoon

Jan de Bie

Jan de Bie
Director of Sales jan@jorc.nl
Tel: +31 45 524 2427

Austin de Bie

Austin de Bie
Director of Operations austin@jorc.nl
Tel: +31 45 52 34 019

Darren de Bie RA

Darren de Bie RA
Director of Finance darren@jorc.nl
Tel: +31 45 30 30 290

Dirk Schreiber

Dirk Schreiber
Sales Manager dirk@jorc.nl
Tel: +31 45 524 2427

Dennis Beltjens

Dennis Beltjens
Sales Area Manager dennis@jorc.nl
Tel: +31 45 524 2427

Frank Bulles

Frank Bulles
Sales Area Manager frank@jorc.nl
Tel: +31 45 524 2427

Mariana Yamaguchi

Mariana Yamaguchi
Verkoopafdeling mariana@jorc.nl
Tel: +31 45 524 2427

Mark Smits

Mark Smits
Customer Service Manager mark@jorc.nl
Tel: +31 45 524 2427

JORC Industrial

JORC Industrial is een wereldwijde opererende specialist op het gebied van condensaatmanagement voor de persluchtindustrie van Nederlandse oorsprong. Wij leveren condensaataftappen, olie-waterscheiders en persluchtbesparende producten aan distributeurs, dealers en fabrikanten in meer dan 100 landen. JORC Industrial is toegewijd om de standaard te zetten in het helpen van klanten bij het managen van de benodigdheden en het vinden van oplossingen op het gebied van condensaatmanagement.